Твой Успех учебный центр Херсон

Комп’ютерні курси Херсон

Усі комп’ютерні курси Херсон від навчального центру Твій Успіх:

УВАГА! Ми працюємо у центрі: просп. Ушакова, 25 402 (Будинок Профспілок) та на Таврійському: вул. Бучми, 14 (Будівля Укртелеком) вхід від вул. Некрасова. ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Комп'ютерні курси Херсон у «Твій успіх» – це унікальна можливість вивчити комп'ютер «від і до» в одному місці. Незалежно від Ваших навичок та рівня знань, наші викладачі знайдуть чим здивувати і яким новим досвідом поділитися. У нас Ви можете повністю освоїти професію, завдяки кращим у місті викладачам, які також працюють в IT-сфері – найпопулярнішій на сьогоднішній день діяльності. «Твій успіх» – це максимум практики, максимум знань та максимум досвіду. Наші студенти сьогодні працюють у найпрестижніших IT-компаніях Херсона, або ж розпочали власний бізнес та успішно його розвивають.

Навчальний центр пропонує якісне навчання у таких технологічних галузях:

  • Комп'ютерні курси для початківців - чудова можливість, як для дітей, так і для дорослих познайомитися з комп'ютером ближче;
  • Курси зі створення сайтів, у тому числі навчання SEO. Всі тонкощі програмування та сео-просування сайтів в одному курсі;
  • Курси інтернет-маркетингу, а також SEO;
  • Курси веб-дизайну, комп'ютерної графіки;
  • Центр також проводить вузькоспрямовані курси з детального вивчення таких програм, як програми з проектування AutoCad, ArchiCAD, SolidWorks, курси дизайну меблів та інтер'єру, 3D MAX та багато іншого.

На цих курсах можна якісно розширити межі своїх знань як професійно, так особистого інтересу. Для нашого навчального центру фраза «вчитися ніколи не пізно» по-справжньому актуальна, адже до нас можна прийти у будь-якому віці, та отримати гарні знання у новій для Вас галузі знань. Ми працюємо в групах, а також навчаємося індивідуально, прислухаємося до потреб кожного учня, щоб Ви проводили у нас час не лише комфортно, але й з максимальною користю. "Твій успіх" - це Ваш шанс на досягнення найвищих цілей! Вже сьогодні ми відкриті у Миколаєві, Херсоні, Новій Каховці. Заходьте до нас!

 

Дзвінок одним кліком :)
Курси ПДР онлайн