Твой Успех учебный центр Херсон

Комп’ютерні курси для початківців у Херсоні


ОПИС КУРСУ


Комп’ютерні курси для початківців у Херсоні в УЦ Твій Успіх

Ні для кого не секрет, що комп’ютерні технології проникли у всі сфери життя та діяльності людини. Вміння грамотно та ефективно користуватися комп’ютером – основна вимога при прийомі практично на будь-яку роботу. Тому комп’ютерні курси для початківців, базова комп’ютерна підготовка насамперед потрібна офісним працівникам. А це секретарі, менеджери та керівники. А також касирам, продавцям, лікарям та навіть звичайним домогосподаркам.

компьютерные курсы в херсоне

До того ж, ми пропонуємо комп’ютерні курси для пенсіонерів. Заняття проводяться у спокійному темпі, з частим повторенням пройденого матеріалу. Наші уважні та терплячі викладачі допоможуть Вам швидко набути всіх необхідних навичок роботи з комп’ютером та Інтернетом. Ці курси допоможуть людям старшого покоління, пенсіонерам залишатися активними учасниками сучасного життя.

Викладач курсів – Тетяна, працює з учнями різних вікових категорій, уважна та легко знаходить підхід до студентів. Розробляє програму курсів індивідуально під кожного учня, легко та доступно подає навчальний матеріал. Має постійних студентів та безліч позитивних відгуків від випускників.

Більше відгуку та навчального процесу ви можете побачити на нашій сторінці в Інстаграм або на гугл карті. Ось деякі відгуки:


НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА


Тема № 1. Знайомство з ПК.
  Тема № 2. Організація зберігання інформації на комп'ютері. .
   Тема № 3. Текстовий редактор Word.
    Тема № 4. Основні поняття та принцип роботи в мережі Інтернет. Пошук інформації в Інтернеті.
     Тема № 5. Робота з електронною поштою (E-mail).
      Тема № 6. Робота з електронною поштою (E-mail).
       Тема № 7. Skype.

        ЦІНИ НА ІНДИВІДУАЛЬНІ ТА ГРУПОВІ ЗАНЯТТЯ
        Міні-група        Індивідуально

        Представництва в інших регіонах
        Дзвінок одним кліком :)
        Курси ПДР онлайн