Твой Успех учебный центр Херсон

Курси Illustrator у Херсоні


ОПИС КУРСУ


Курси Illustrator у Херсоні у навчальному центрі Твій Успіх

Курси Illustrator дають знання про програму Adobe Illustrator. Це потужний пакет для редагування векторної графіки. Безперечно, є незамінним помічником для багатьох дизайнерів та художників.

Ця програма призначена для тих, хто любить малювати, оформляти, бажає працювати в рекламі, поліграфії, планує надалі займатися графічним дизайном (web-дизайн, шрифт, друкарня, фірмові знаки, логотипи, візуальні комунікації, плакати, упаковка, газетний та книжково- журнальний дизайн, рекламний дизайн, фірмові стилі), ілюстрація, а також для розробників Web-сторінок. Програма надає величезні можливості для створення та редагування малюнків, може імпортувати та обробляти фотографії та супроводжувати це коректно відформатованим та ефектно оформленим текстом.

Викладачі навчального центру розробили цей курс насамперед для слухачів, не знайомих із програмою. Курс проводиться у форматі постійного діалогу з інструктором із спільним виконанням практичних завдань.

У програмі курсу: основи роботи в Adobe Illustrator, створення та трансформування об’єктів, робота з об’єктами розширені можливості, робота з текстом, автоматизація, спеціальні ефекти, а також особливості застосування Illustrator у процесі додрукарської підготовки та багато іншого.

До того ж, програма буде відкоригована під Вас.

Нині вартість курсів 5800 грн. Після закінчення навчання Ви отримуєте сертифікат двома мовами: українською та англійською. Навчання проходить у зручний для Вас час та день, індивідуально, або у міні-групах.


НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА


Пам'ятайте, що це лише базовий варіант програми курсу. Ви ж навчатиметеся за програмою, яка буде відкоригована спеціально під Вас!

1. Основи роботи в Adobe Illustrator. Ознайомлення з інтерфейсом. Інструменти виділення.
  2. Створення та трансформування об'єктів.
   3. Робота з об'єктами розширені можливості.
    4. Робота з текстом.
     5. Автоматизація. Спеціальні ефекти. Особливості застосування Illustrator у процесі додрукарської підготовки.

      ЦІНИ НА ІНДИВІДУАЛЬНІ ТА ГРУПОВІ ЗАНЯТТЯ
      Міні-група      Індивідуально

      Представництва в інших регіонах
      Дзвінок одним кліком :)
      Курси ПДР онлайн