Твой Успех учебный центр Херсон

Курси кухарів у Херсоні


ОПИС КУРСУ


Курси кухарів у Херсоні у навчальному центрі Твій Успіх

Пропонуємо Вам пройти курси кухарів у навчальному центрі Твій Успіх, щоб здобути знання та навички в галузі кулінарії не тільки для себе та для роботи, а й для того, щоб дивувати своїх друзів та знайомих вишуканими стравами. Наші курси дадуть Вам можливість освоїти найкращі методики кулінарної та ресторанної майстерності. Ви навчитеся готувати страви різних смаків та різних націй, дізнаєтесь особливості кухні багатьох народів.

курс повара в херсоне

Вас навчатимуть найкращі майстри за спеціальністю «кухар» з високими розрядом та категорією. Наші педагоги-практики розкажуть, як правильно приготувати перші та другі страви, а також салати, холодні та гарячі закуски російської та європейської кухні.

Особлива увага приділяється тому, як правильно скласти меню та приготувати страви для фуршету чи банкету, що безперечно стане у нагоді тим, хто планує працевлаштуватися в ресторан, кафе чи бар. Наші кулінарні курси допоможуть Вам навчитися смачно готувати та отримати всі необхідні знання для успішного кулінару. Запрошуємо на навчання у Херсоні.

Інші кулінарні курси в УЦ Твій Успіх.

ВИКЛАДАЧ  НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА  ЦІНИ НА ІНДИВІДУАЛЬНІ ТА ГРУПОВІ ЗАНЯТТЯ


  Ціна вказана зі знижкою 10%  Міні-група  Індивідуально

  Представництва в інших регіонах
  Дзвінок одним кліком :)
  Курси ПДР онлайн