Твой Успех учебный центр Херсон

Курс івент-менеджерів у Херсоні

Курс івент-менеджера у Херсоні

Курс «Івент-менеджера» у Херсоні у навчальному центрі «Твій Успіх» - це шанс здобути сучасну, цікаву, перспективну та високооплачувану професію. Ви навчитеся прораховувати проекти та робити презентації, робити правильний вибір підрядників та виконавців.

Чому Вам варто записатись на курс «Івент-менеджерів» в УЦ «Твій Успіх»:

  • Ви хочете отримати перспективну і цікаву професію?
  • Ваша мета – стати фінансово незалежним і високо затребуваним фахівцем?
  • Вам подобається розробляти сценарії та організовувати подієві заходи будь-якого рівня складності та напрямки?
  • Ви хочете збільшити власну соціальну значущість та розширити коло знайомств?
  • Ви мрієте отримати чудовий старт у вигляді знань, навичок та досвіду, щоб мати можливість у майбутньому організувати власний бізнес у сфері подійного менеджменту?

Спеціальні заходи різного масштабу та складності – обов'язкова складова сучасного суспільства. Організовані події допомагають згуртуванню колективу чи аудиторії. З цієї причини при організації таких подій слід враховувати середню вікову категорію аудиторії, тематику та особливості проведення заходу. Організована подія повинна відповідати первісному задуму, очікуванням та перевагам публіки. Займається організацією таких заходів Event-Manager (івент-менеджер).

Подієвий менеджмент, частиною якого є івент-менеджер, є цілим мистецтвом реорганізації простого заходу в тематичну вечірку або справжнє свято. Організація та проведення таких заходів користуються великою популярністю сучасників. Так, завдання івент-менеджера – продумати до дрібниць, враховуючи смаки, запити та переваги аудиторії, кожен етап свята.

Івент-менеджер відповідає за розробку сценарію та проведення таких подій, як корпоративні вечірки, заходи для гуртування колективу, спортивні змагання, музичні фестивалі, громадські свята, промо-акції, виставки, ярмарки, конференції та інше.

Професія івент-менеджер – унікальна можливість проявити себе тим людям, які готові прийняти виклик суспільства та втілити його у реальність. Івент-менеджер – це рішуча, відповідальна і уважна до деталей людина, яка має багату фантазію та нестандартне мислення. Одна з головних якостей професійного менеджера події – це здатність працювати в команді з підрядниками, постачальниками, технологами, фахівцями зі звуку і світла, дизайнерами та ведучими.

Дзвінок одним кліком :)
Курси ПДР онлайн