Твой Успех учебный центр Херсон

Курси англійської мови в Херсоні

Всі курси англійської мови в Херсоні в навчальному центрі Твій Успіх

УВАГА!

Ми працюємо в центрі: просп. Ушакова, 25, оф. 402 (Будинок профспілок) і на Таврійському: вул.Бучми, 14 (Будівля Укртелеком) вхід з боку вул. Некрасова. Телефонуйте!

Курси англійської мови в Херсоні

английский херсонЗнання англійської мови-примха, вимога або життєва необхідність? У сучасному суспільстві Англійська мова є важливою частиною життя кожної людини. Чи так це насправді? Відповісти на це питання спробуємо за допомогою простих життєвих ситуацій.

Перший приклад

Відкриваємо будь-який з популярних інтернет-ресурсів з підбору і найму персоналу. Переглядаємо актуальні вакансії найбільш престижних компаній. Звертаємо увагу, що скрізь потрібні знання іноземної мови. Зокрема, англійської мови. Якщо ви хочете побудувати успішну кар'єру, досягти чогось в цьому світі, застосувати на практиці свої знання і навички, реалізувати себе як особистість-то без вивчення англійської мови не обійтися.

Другий приклад

Так би мовити, цілком життєва і буденна ситуація, яка не рідкість у великих мегаполісах, або курортних містах. Отже, ви неспішно прогулюючись по місту, вас раптово зупиняє турист і задає питання: "How Can I get to the railway station?"При всьому своєму величезному бажанні допомогти іноземцю в незнайомому місті, ви не можете згадати нічого, крім «My name is...».

Третій прикла

З сьогоднішньої сучасності. У червні 2017 року Європейський союз відкрив свої «двері» для українських туристів. І ось ви опинилися в Парижі, Барселоні або Римі. Оглядаючи визначні пам'ятки міста, вам раптово захотілося випити чашечку смачної кави. Поблизу не виявилося жодного кафетерію. Запитати б допомоги у місцевих жителів, але для цього необхідно знати, як мінімум, англійську мову, який широко поширений у всьому світі.

Навчання англійської мови

Знання англійської мови-обов'язкова умова сучасного світу. Саме з цієї причини Вам знадобляться курси англійської мови. Що можуть вам дати курси іноземної мови, запитаєте ви?

  1. По-перше, престижну і високооплачувану роботу. Хороші компанії шукають хороших фахівців-такий принцип сучасного роботодавця. Сьогодні в усьому світі великим попитом користуються українські програмісти, тестувальники, дизайнери, логісти та представники інших популярних нині професій.
  2. По-друге, можливість самонавчання і саморозвитку. Вивчаючи іноземну мову, ви не тільки тренуєте свою пам'ять, але також відкриваєте для себе нові можливості. Читання художньої, або спеціалізованої літератури в оригіналі, прослуховування музики і перегляд фільмів без перекладу – все це стає доступним саме для вас.
  3. По-третє, реалізація свого хобі на світовому ринку. Як відомо, вироби ручної роботи високо цінуються у всьому світі. Відкрийте себе всьому світу. Заявіть про свій талант не тільки в рідному місті, але і в ряді зарубіжних країн.
  4. Нові знайомства, нові друзі і цікаве спілкування. Володіння іноземною мовою дозволяє знайти друзів і однодумців у всьому світі.
  5. Подорожі по світу. Невеликого формату книжечка, гордо іменована "розмовник", стане зайвим предметом у вашому рюкзаку мандрівника. Тому що тепер ви сміливо можете вирушати знайомитися з новими містами і новими країнами.

английский язык в Херсоне

Отже, навчальний центр "Твій Успіх" в Херсоні проводить набір на курси вивчення англійської мови

- English Intermediate. Курс англійської мови;

- Курс англійської мови з нуля;

- Англійська для моряків. Курси англійської мови для моряків;

- Швидкий курс англійської мови;

- Підготовка до міжнародних іспитів з англійської мови. Курс;

- Курси англійської мови для дітей та школярів.

Щоб записатися в одну з груп, дізнатися розклад, уточнити вартість можна, зателефонувавши за номерами телефонів, вказаними на сайті нашого навчального центру в розділі «Контакти». Ми пропонуємо навчання в міні-групах, де кількість студентів не перевищує 10 осіб. Якщо вас цікавить індивідуальне навчання або навчання за спеціальною програмою – ми готові вислухати ваші побажання і розробити програму спеціально для вас.

Наші контакти:

 

Телефони:Центр: (095) 02-60-439(098) 44-60-443
Таврійський: (095) 08-41-422(098) 24-77-928
Графік роботи:Понеділок - Пʼятниця:  с 9:00 до 20:00

Субота:  с 9:00 до 17:00

Неділя:  вихідний

Ми знаходимося:

Просп. Ушакова, 25 402 (будівля Будинку Профспілок) (ЦЕНТР)

Вул. Бучми, 14 (колишній Укртелеком) (ТАВРІЙСЬКИЙ)

Про школу англійської у Твій Успіх

Наш навчальний центр успішно працює та навчає людей понад 6 років. Ми пропонуємо навчання у міні-групах, де кількість студентів не перевищує 10 осіб. Якщо вас цікавить індивідуальне навчання або навчання за спеціальною програмою, ми готові вислухати ваші побажання та розробити програму спеціально для вас. Працюємо з дітьми, підлітками та дорослими будь-яких вікових категорій.

Після закінчення курсу видаємо сертифікат міжнародного зразка.

Наш викладацький склад-досвідчені педагоги, Репетитори та перекладачі. Навчальні програми розроблені на основі комунікативних методик Оксфордського та Кембриджського університетів.

Завдяки знанням, отриманим в УЦ «Твій Успіх», ви відкриєте для себе весь світ!

Дзвінок одним кліком :)
Курси ПДР онлайн