Твой Успех учебный центр Херсон

English Intermediate Курс англійської мови в Херсоні


ДЕТАЛІ КУРСА


Курс англійської мови в Херсоні English Intermediate

Навчання з середнього рівня

Якщо ви володієте базовими навичками спілкування англійською мовою і рівень ваших знань дорівнює Pre-Intermediate, пропонуємо пройти курс англійської мови English Intermediate, в якому навчання проводиться з середнього рівня.

Граматика:

Даний курс призначений для більш поглибленого вивчення граматики в англійській мові. У програмі курсу дуже доступно, швидко і легко вивчаються такі розділи, як синтаксис і морфологія. Після проходження курсу ви будете впевнено себе почувати. До вас прийде розуміння, що англійська мова дається легко.

Розмовна мова:

Якщо до початку курсу ви могли б порівняти себе зі “школярем”, то після, ви підвищите свій рівень до впевненого “студента”. Вам стануть зрозумілими і доступними розмови про політику, банківську справу, а так само засоби масової інформації. Якщо ви хотіли читати колонки в газетах без використання словника, після проходження курсу англійської мови “English Intermediate” це стане доступним.

Вимова:

На заняттях в активній формі використовується прослушка з ідеальним вимовою. Саме це допоможе вам поставити мова і виробити сприйняття на слух. Після проходження курсу ви будете побіжно говорити англійською мовою.

английский херсон

Більшість наших учнів, приходячи до нас на курси, вже вивчали англійську мову в школі, потім в інституті, а потім ще й з репетитором. Але так і не досягли рівня задовільного вивчення та говоріння.

Ми виділили 7 основних проблем, з якими приходять клієнти:

 • не можу вільно спілкуватися;
 • розумію що мені кажуть, але не можу відповісти;
 • не вмію правильно читати і грамотно писати;
 • кажу повільно і не встигаю висловиться;
 • в голові каша через артиклів і граматики;
 • не розумію англійські фільми і пісні;
 • страждає вимова, і я не знаю, як з цим боротися.

Грунтуючись на цьому, ми виділили основні методи боротьби з такими проблемами і створили програму навчання, яка обов’язково допоможе досягти результату.

Адже вона:

 • гарантує результат: всі хто відвідує заняття і виконують домашнє завдання, безумовно доб’ються успіху;
 • гарантує результат: всі хто відвідує заняття і виконують домашнє завдання, безумовно доб’ються успіху; ви почнете говорити вже на 1-му занятті, а через місяць зможете виражатися в рамках часів;
 • ми не змушуємо зубрити слова, навчання побудовано на спілкуванні в розмовних вправах;
 • аудіо та відео прослушка допоможе сприймати правильну мову на слух і домогтися ідеального вимови;
 • тривалість заняття найбільш оптимальна для порційного засвоєння матеріалу.

Записуйтеся на курс англійської мови в Херсоні. Для всіх бажаючих ми пропонуємо можливість пробного заняття з будь-яким з викладачів навчального центру. Навчання проводиться в групах та індивідуально.

Ознайомтесь також з іншими курсами англійської мови в Херсоні.


ВАРІАНТИ НАВЧАННЯ
Міні-групаПерсональноПарні заняття

Представництва в інших регіонах
Дзвінок одним кліком :)
Курси ПДР онлайн