Твой Успех учебный центр Херсон

Курси англійської мови для моряків у Херсоні


ОПИС КУРСУ


Курс англійської мови для моряків у Херсоні

Англійська для моряків Херсон

Курси англійської мови для моряків – це швидкий шлях до високооплачуваної роботи та успішної кар’єри! Вивчайте англійську для моряків Херсон у нашому навчальному центрі! Морський курс англійської мови викладають висококваліфіковані дипломовані спеціалісти. 

У процесі навчання ми допомагаємо опанувати спеціалізовану термінологію. До того ж працюємо над удосконаленням розмовної та письмової англійської мови.

Отже, програма курсу включає наступні напрямки та тематики:

 1. По-перше, вивчення спеціалізованої лексики, морської термінології, а також міжнародного англійського фонетичного алфавіту для моряків;
 2. По-друге, опрацювання різноманітних ситуацій на судні, у порту або у відкритому морі. Ситуаційне спілкування в повсякденному житті;
 3. По-третє, знайомство з типами морських суден, а також їх будовами;
 4. А також знайомство з різновидами виконання функціональних обов’язків персоналу на кораблі. Проходження інструктажу з безпеки;
 5. Підготовка до проходження співбесід у крюїнгових агентствах;
 6. Підготовка до складання тесту Marlins для збільшення шансів працевлаштування в одну з провідних міжнародних судноплавних компаній.

Викладачі англійської для моряків у Херсоні

Нашими викладачами розроблено авторські програми навчання, в яких враховується специфіка роботи та спеціальність. Для моряків командного (штурмани, механіки, електромеханіки) та рядового (матроси, кухарі, стюарди, офіціанти) складів є два окремі спеціалізовані курси вивчення англійської мови. Наприклад, до програми курсу для моряків командного складу включено ділову англійську. Зокрема, оволодіння особливостями суднової та митної документації.

До того ж у нашому центрі Ви маєте можливість безкоштовно пройти тест на визначення рівня знань з англійської мови. А також тест он-лайн на рівень знання англійської мови для моряків.

 


НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА


Пам'ятайте, що це лише базовий варіант програми курсу англійської мови для моряків у Херсоні. Ви ж навчатиметеся за програмою, яка буде відкоригована спеціально під Вас!

Вступна частина:
 • Алфавіт, займенники, числові, артиклі.
 • Порядок слів у реченні.
Основна частина:
 • Оповідальні, запитальні та заперечні пропозиції.
 • Вивчення основних граматичних часів
 • Оповідальні, запитальні та запречні пропозиції.
 • Вивчення основної морської термінології
 • Робота з текстами (переклад та переказ текстів)
 • Підготовка до складання тесту Marlins
Заключна частина:
 • Тести на вивчені граматичні часи
 • Тест на визначення рівня англійської мови

ЦІНИ НА ІНДИВІДУАЛЬНІ ТА ГРУПОВІ ЗАНЯТТЯ
Міні-групаІндивідуально

Представництва в інших регіонах
Дзвінок одним кліком :)
Курси ПДР онлайн