Твой Успех учебный центр Херсон

Підготовка до міжнародних іспитів з англійської мови в Херсоні


ОПИС КУРСУ


Курс Підготовка до міжнародних іспитів з англійської мови в Херсоні

Пройти курси Підготовки до складання Міжнародних іспитів з англійської мови у м. Херсоні Ви можете у нашому навчальному центрі «Твій Успіх».

Нашим викладацьким складом розроблено авторські програми навчання та підготовки до складання іспитів міжнародного стандарту. Програма курсів структурована відповідно до блоків. Блоки входять до складу більшості міжнародних іспитів з англійської. Ми працюємо на результат, тому проводимо попереднє тестування!

УЦ «Твій Успіх» проводить підготовку до складання наступних Міжнародних іспитів з англійської мови:

  1. IELTS;
  2. TOEIC;
  3. Cambridge ESOL (English For Speakers of Other Languages): KET, PET, FCE, CAE, CPE;
  4. Спеціалізовані іспити з англійської мови: BEC (Business English Certificates). BULATS (Business Language Testing Service). ILEC (International Legal English Certificate). ICFE (International Certificate in Financial English) та інші.
  5. Міжнародні іспити з англійської мови для викладачів: TKT (Teaching Knowledge Test) та TEFL (Teaching English As a Foreign Language).

З кожним роком спостерігається стрімке зростання популярності Міжнародних іспитів з англійської мови. З чим пов’язати такий сильний ажіотаж, спитаєте ви? Проаналізувавши сучасний ринок праці та потреби суспільства, можна відзначити тенденцію зростання кількості охочих побудувати успішну кар’єру за кордоном. Щоб досягти бажаного в реалізації свого плану та мати можливість навчатися у престижному ВНЗ Європи чи США, а також стати співробітником однієї з великих світових компаній, необхідно бути володарем сертифікату міжнародного зразка, що підтверджує ступінь володіння іноземною мовою. Проте проблема полягає в тому, що кількість міжнародних іспитів є досить великою. До найпоширеніших відносяться: TOEFL, IELTS, Кембриджські іспити (FCE, CAE, KET, PET, CPE) та інші. Визначившись із цільовим призначенням сертифіката, ви зможете правильно підібрати відповідний тип іспиту.

Найчастіше Міжнародні іспити з англійської мови складають для:

  • отримання високооплачуваної посади в престижній компанії, що працює на українському ринку праці;
  • навчання в одному з ВНЗ світу;
  • отримання роботи за кордоном;
  • імміграції.

Рекомендуємо перед початком курсу підготовка до міжнародних іспитів з англійської мови, пройти курс англійської мови рівень Intermedıate


НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМАЦІНИ НА ІНДИВІДУАЛЬНІ ТА ГРУПОВІ ЗАНЯТТЯ


Ціна вказана зі знижкою 10%Міні-групаІндивідуально

Представництва в інших регіонах
Дзвінок одним кліком :)
Курси ПДР онлайн