Твой Успех учебный центр Херсон

Курси дизайну та флористики у Херсоні

Усі курси дизайну та флористики в Херсоні у навчальному центрі Твій Успіх:

УВАГА! Ми працюємо у центрі: просп. Ушакова, 25 402 (Будинок Профспілок) та на Таврійському: вул. Бучми, 14 (Будівля Укртелеком) вхід від вул. Некрасова. ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Курси дизайну та флористики у Херсоні УЦ Твій Успіх. Робота дизайнера – це постійна динаміка, яка вимагає завжди знати новинки, як технологічні, так і стилістичні. Створення дизайнерського проекту вимагає як добре розвиненої уяви, і знань. Ці знання стосуються поєднання кольорів, різних матеріалів, стилістики дизайну залежно від місця, де створюється щось нове.

Наш навчальний центр "Твій успіх" пропонує своїм клієнтам кілька тематичних курсів. Усі вони з різною спрямованістю та не повторюють один одного. У нас Ви знайдете те, що Вас зацікавить.

Отже, пропонуємо до Вашої уваги такі курси:

- курси дизайн інтер'єру Херсон. У нашій школі дизайну інтер'єру Ви опануєте інструменти, необхідні для створення макетів, познайомитеся зі спеціальними комп'ютерними програмами, які дозволять створити дизайн приміщення будь-яких розмірів, підібрати кольори. Навчіться створювати цілі проекти. Наприкінці навчання Ви самостійно створите свій дипломний проект з дизайну інтер'єру;

- Курс дизайну реклами. Це один із найпопулярніших курсів, який допоможе не тільки створити гарну рекламну картинку, але й продумати відмінний маркетинговий хід для залучення клієнтів. Гарна реклама – це збільшення продажів, а збільшення продажів – це ваш прибуток. Професійні знання у цій сфері не лише бажані, а й просто необхідні, враховуючи велику конкуренцію на рекламному ринку. У нашому навчальному центрі Ви навчитеся найсучасніших хитрощів маркетингового дизайну;

- Курс ландшафтного дизайну. Часи городів та полів уже в минулому. Тепер люди навколо своїх будинків чи дач хочуть бачити акуратний газон, декоративні саджанці, кам'яні доріжки та дизайнерський ставок. Як все це з'єднати та помістити на одній території, може прорахувати та вирішити ландшафтний дизайнер. У нас Ви навчитеся всім новинкам сучасного ландшафтного мистецтва та станете справжніми професіоналами у цій галузі;

- Курс флористики. Якщо Ви любите квіти в будинку або займаєтеся квітковим бізнесом, Вам просто необхідно пройти курси флористики в нашому центрі. У нас Ви навчитеся створювати красиві квіткові композиції, навчитеся правильно підживлювати рослини, щоб продовжити їх здоровий та красивий вигляд. Також зрозумієте, як створювати квіткові галереї, вирощувати різноманітні рослини.

Усі заняття на наших курсах відбуваються у міні-групах чи індивідуально. З Вами працюватимуть лише професіонали у своїй галузі. Навчання у нас пройде з максимальною користю для Вас та Вашої професії.

Дзвінок одним кліком :)
Курси ПДР онлайн