Твой Успех учебный центр Херсон

Курс дизайну інтер’єру у Херсоні


ОПИС КУРСУ


Курси дизайну інтер’єру в учбовому центрі Твій Успіх

kurs_interera

Запрошуємо на курси дизайну інтер’єру у Херсоні до нашої школи дизайну інтер’єру Твій Успіх. Структура програми та персональний підхід викладачів насамперед дозволяють виявити слабкі та сильні сторони кожного слухача. Оцінити індивідуальні перспективи розвитку та вибудувати план навчальних завдань та проектів.

Отже, навчання на програмі розпочинається з основ професії дизайнера. Вивчення історії архітектури та дизайну. Освоєння робочого інструментарію. Розвитку навичок роботи з кольором і формою, а також навичок грамотного дизайн-проектування. До того ж до навчальної програми входять окремі модулі з об’ємно-просторової композиції та макетування, декорування. Процес навчання завершується виконанням дипломного проекту.

Програма передбачає тісний зв’язок між окремими модулями, утворюючи єдину систему практично значимих знань та вмінь. Цей цілісний комплекс дозволяє наголосити на реальних потребах індустрії дизайну інтер’єрів, що дає серйозну перевагу нашим випускникам у реалізації професійних амбіцій.

Інші курси дизайнерів в УЦ Твій Успіх.

ВИКЛАДАЧ  НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА  ЦІНИ НА ІНДИВІДУАЛЬНІ ТА ГРУПОВІ ЗАНЯТТЯ


  Ціна вказана зі знижкою 10% за повної одноразової оплати курсу!  Міні-група  Індивідуально

  Представництва в інших регіонах
  Дзвінок одним кліком :)
  Курси ПДР онлайн