Твой Успех учебный центр Херсон

Курси готельного бізнесу у Херсоні

Усі курси готельного бізнесу у Херсоні від навчального центру Твій Успіх:

УВАГА! Ми працюємо у центрі: просп. Ушакова, 25 402 (Будинок Профспілок) та на Таврійському: вул. Бучми, 14 (Будівля Укртелеком) вхід від вул. Некрасова. ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Курси готельного бізнесу. Готельний бізнес – це узагальнена назва цілого спектру послуг, професій, знань та навичок. Більшість престижних та популярних закладів готельного типу ретельно та відповідально підходять до вибору персоналу. Не важливо, чи Ви претендуєте на посаду керівника, чи влаштовуєтеся покоївкою, необхідно вивчити найвищі стандарти обслуговування клієнтів.

Навчальний центр «Твій успіх» пропонує пройти навчання за спеціальними методиками, схваленими європейськими експертами з викладання готельного бізнесу. У нас дізнаєтеся про види готелів, як вони розподіляються зірково, які вимоги до персоналу в залежності від статусу готелю.

Такі знання корисні як працівникам готелів, і їх власникам. Або підприємцям, які тільки починають розвиватися у цій галузі. Кожен власник готельного бізнесу, що поважає собі, повинен орієнтуватися в роботі співробітників, в їх обов'язках. А також сприятиме покращенню їхнього рівня знань у своїй професії. Тому власники можуть також пройти деякі курси, що допоможе більш детально розібратися в жорстких умовах успішного існування такого бізнесу. Крім того, власники готелів мають надсилати своїх працівників для підвищення кваліфікації. І для цього Вам відмінно підійде наш навчальний центр.

Ми пропонуємо навчання у наступних напрямках:

  • Курси адміністратора готелю. Адміністратор – це дуже відповідальна та одна із найскладніших посад. Ми покажемо Вам, як організувати свою роботу, введемо у курс обов'язків, навчимо працювати з іншим персоналом, а також пояснимо процес спілкування з гостем;

  • Курси управителя готелем, готельєра. На цьому курсі крім основних знань необхідно зрозуміти відповідальність своєї професії. Вивчити як комерційну складову бізнесу, так маркетингову та рекламну. Ви дізнаєтесь, як побудувати ефективну структуру закладу, яка працюватиме як по годинах: точно та вчасно;

  • Курси покоївок, домробітниць. У роботі покоївок та домробітниць також безліч нюансів та навичок необхідно вивчити. Це складна професія, яка потребує точності, акуратності, бездоганності. На курсах Ви вивчите різні види засобів для чищення. Правила підготовки номера до заселення гостей та інше. У нас Ви також отримаєте велику кількість практичних занять, які підготують руки до щоденної складної роботи.

"Твій успіх" проводить як заняття в групах, так і індивідуальні. Програма може коригуватися під учня. Наші викладачі – професіонали у готельному бізнесі. Вони готують лише найкращих працівників.

Дзвінок одним кліком :)
Курси ПДР онлайн