Твой Успех учебный центр Херсон

Курси покоївок та домробітниць в Херсоні


ОПИС КУРСУ


Курси покоївок та домробітниць у Херсоні в навчальному центрі Твій Успіх

kurs_gornichnuh

Запрошуємо на курси покоївок та домробітниць в Херсоні в УЦ Твій Успіх. Вони створені для підготовки кваліфікованого домашнього персоналу (покоївок, домробітниць). Слухачі курсів насамперед отримають знання та навички, необхідні для роботи в будь-яких сім’ях.

Тільки у нас лекції поєднані з практичними заняттями. Основу становлять практичні заняття під керівництвом висококваліфікованих викладачів із великим практичним досвідом роботи у сім’ях.

Отже, у програмі курсу докладно розкриваються особливості роботи покоївок, домробітниць. Акцентується увага на технологіях та засобах прибирання квартири, будинку, дачі тощо. А також включені такі розділи: психологія та етика поведінки у сім’ї, професійні обов’язки, основні підходи до роботи, підготовка до працевлаштування, ділова гра.

Завдяки курсу, Ви освоїте сучасні методи прибирання квартири, будинку. Навчіться робити генеральне прибирання, мити вікна. Доглядати речі, наводити і підтримувати порядок. До того ж Ви дізнаєтеся про новинки побутової хімії і про те, як зберегти екологічну чистоту житла. Навчіться розбиратися у сучасній побутовій техніці. Купувати продукти. А також доглядати за домашніми тваринами та квітами.

Після закінчення курсів покоївок, домробітниць випускники отримають свідоцтва встановленого зразка та зможуть успішно працевлаштуватися у сім’ї на посади покоївок, домробітниць.


НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМАЦІНИ НА ІНДИВІДУАЛЬНІ ТА ГРУПОВІ ЗАНЯТТЯ
Міні-групаІндивідуально

Представництва в інших регіонах
Дзвінок одним кліком :)
Курси ПДР онлайн