Твой Успех учебный центр Херсон

Курси підготовки до міжнародних іспитів у Херсоні


ОПИС КУРСУ


Курс підготовки до міжнародних іспитів у Херсоні

Пройти курс Підготовки до складання міжнародного іспиту з англійської, німецької, італійської, французької та іспанської мов можна у навчальному центрі «Твій Успіх» в Херсоні.

У нас працюють дипломовані фахівці, які розробили авторські програми навчання та підготовки до складання іспитів. Навчальна програма включає такі блоки: читання, лист, аудіювання, лексика, граматика, розмовна частина.

Ми підготуємо Вас до складання таких іспитів:

Іспити з англійської мови

 • International English Language Testing System (IELTS);
 • Test of English for International Communication (TOEIC);
 • Cambridge English For Speakers of Other Languages (ESOL): KET, PET, FCE, CAE, CPE;
 • Інші Кембриджські іспити, зокрема Business Language Testing Service (BULATS), Business English Certificates (BEC), International Legal English Certificate (ILEC), Content and Language Integrated Learning (CLIL), Knowledge About Language (KAL) та інші.

Іспити з німецької мови:

 • Zertifikat Deutsch (ZD);
 • Mittelstufenprufung (ZMP);
 • Zentrale Oberstufenprufung (ZOP).

Іспити з французької мови:

 • Diplome Approfondi de Langue Francaise (DALF);
 • Test de connaissance du Francais (TCF).

Іспити з іспанської мови:

 • Diploma de espanol como lengua extranjera (D.E.L.E.).

Іспити з італійської мови:

 • Certificazaione di Italiano come Lingua Straniera (CILS: CILS1, CILS2, CILS3, CILS4).

Протягом останніх років все більше людей цікавляться складанням іспитів міжнародного стандарту. Навіщо треба складати міжнародні іспити з іноземної мови?

По-перше, це додатковий шанс отримання високооплачуваної престижної посади в одній із провідних компаній як у рідній країні, так і за кордоном. Більшість міжнародних компаній висувають обов’язковою умовою прийому працювати високий рівень володіння однією з іноземних мов. Незважаючи на той факт, що англійська мова є міжнародною, сьогодні чимало компаній хочуть бачити у своєму штаті персонал, який володіє на високому рівні німецькою, італійською, іспанською чи французькою мовами.

По-друге, сертифікат про складання міжнародного іспиту з іноземної мови збільшує шанси стати одним із студентів закордонного ВНЗ. Бажаєте спробувати вступити до Гарвардського, Кембриджського чи Оксфордського університету? Приготуйтеся спочатку скласти міжнародний іспит з іноземних мов.

По-третє, багато людей складають іспити міжнародного стандарту підвищення самооцінки. Сертифікат – це своєрідний «бонус» та нагорода до наявного багажу знань та навичок.


НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМАЦІНИ НА ІНДИВІДУАЛЬНІ ТА ГРУПОВІ ЗАНЯТТЯ


Ціна вказана зі знижкою 10%Міні-групаІндивідуально

Представництва в інших регіонах
Дзвінок одним кліком :)
Курси ПДР онлайн