Твой Успех учебный центр Херсон

Курси польської мови в Херсоні Підготовка з нуля до B2


ДЕТАЛІ КУРСА


Курси польської мови з нуля в Херсоні

Вивчення польської з нуля до В2 для початківців та підготовки до вступу.

Курси польської мови Херсон проводять досвідчені викладачі з філологічною освітою, перекладачі, репетитори та носії мови. Наша мовна школа Твій Успіх знаходиться у самому центрі Херсона, а також на Таврійському.

Заняття у максі групи з польської мови на курсі “Підготовка до вступу до ВНЗ Польщі”

Навчання призначене для тих, хто справді глибоко зацікавлений у вивченні польської мови, готуючись до вступу до ВНЗ Польщі, на роботу, чи має інший сильний стимул. Курси передбачають інтенсивну та активну взаємодію репетитора та студента.

Польська мова стала неймовірно затребуваною в наш час і для того, щоб Ви легко її засвоїли, ми розробили кілька навчальних програм: підготовка від 0 до B2. Рівень знань студента визначається вступним тестом, який Ви можете пройти у нас. І, виходячи з результатів тесту з польської мови, підбирається програма для подальшого навчання.

Польська мова для вступу (групове навчання):

 • термін навчання 8 місяців 120 академічних годин 
 • в групі 8 -10 осіб
 • рівень В1-В2 по закінченню курсу
 • весь друкований матеріал надається
 • регулярна перевірка знань студентів у вигляді тестування та звіт для батьків.

Польська мова для вступу (парне навчання)

 • курс 4 місяці 56 академічних годин 
 • у групі 2-3 особи
 • рівень А1-А2
 • весь матеріал надається
 • вартість 6030 грн за весь курс

Ви можете відвідати пробне заняття польської мови, попередньо записавшись. Ознайомтеся із викладачами курсу. Також Ви можете отримати знижку 10% при внесенні суми єдиним платежем на групове навчання

Після закінчення курсу кожен студент отримує сертифікат міжнародного зразка (українською та англійською мовами) із зазначенням набутого рівня.

 

 


УЧБОВА ПРОГРАММА


Пам'ятайте, що це лише базовий варіант програми курсу польської мови. Ви ж навчатиметеся за програмою, яка буде відкоригована спеціально під Вас!

Вводная часть:
 • «Тема 0. Proszę powtórzyć» (0. Будь ласка, повторіть) Знайомство з польським алфавітом, вимовою та наголосом. Тренувальні вправи на вимову польських літер та слів і на правильне розміщення польського наголосу. Вправи на орфографію. Формули вітання та прощання.
«Тема 1. Jak masz na imię» ( Як тебе звати)
 • Подання. Запитання про самопочуття. Вираз здоров'я. Знайомство (ім'я, прізвище, адреса). Чисельні 0 – 10. Сполучення дієслів być, mieć, mieszkać.
«Тема 2. Mam pytanie. Co to znaczy?» ( У мене є питання. Що це означає?)
 • Чисельні 11-23. Інтернаціоналізми (прикметники). Опис зовнішності та характеру. Питання про інформацію (Kto to jest? Co to jest?) Називний відмінок іменників і прикметників однини. Сполучення –m, -sz. Короткі діалоги офіційного та не офіційного стилю.
«Тема 3. Kim jesteś?» (Ким ти є?)
 • Подання своєї професії та національності. Назва професій та занять. Відмінювання прикметників і іменників у орудному відмінку однини і множини. Поєднання дієслів –ę, -sz.
«Тема 4. Czy masz brata?» (Чи є у тебе брат?)
 • Питання віку. Чисельні 20 - 100. Вік. Сім'я та особисті стосунки. Електронна адреса. Знахідний відмінок іменників і прикметників однини. Присвійні займенники в називному відмінку. Основи подання інформації про вік:lat, lata.
«Тема 5. Co lubisz robić?» (Що любиш робити?)
 • Дієслова та іменники описують хобі. Прикметники, що позначають частоту. Граматика: структури: interesować się + орудний відмінок, lubić+ Знахідний відмінок, lubić+ інфінітив. Поєднання типу –ować, модальні дієслова.
«Тема 6. Proszę rachunek» (Будь ласка рахунок)
 • Запитування та подання номера телефону. Вираз кулінарних уподобань. Ситуації в кафе та ресторані. Питання про орієнтування у просторі. Чисельні 100 – 1000. Назва продуктів харчування, фруктів, овочів, страв та напоїв. (Złote – złotych, grosze – groszy).
«Тема 7. Zwykle nic nie robię» (Зазвичай нічого не роблю)
 • Рутина щоденного життя. Пори дня, час. Назви днів тижня. Засоби комунікації. Поєднання дієслів iść, myć się, spać. Дієслова руху. Знахідний і орудний відмінок після дієслів spotykać się i spotykać. Творчий відмінок займенників. Порядкові числівники 1-24. Опис порядку дня. Вимова часу в офіційному та неофіційному стилях.
«Тема 8. Może pójdziemy do kina?» (Може, підемо в кіно?)
 • Пропозиція, прийняття та відмова від пропозиції зустрінеться, вираз тимчасових зв'язків (o, do, od), замовлення таксі, телефонна помилка. Повторення назв щоденних дій та днів тижня. Назва видів поїздів. Родовий відмінок однини іменників, прикметників та займенників. Знахідний відмінок відповіді та питання мети. Планування тижня. Електронна відповідь на пропозицію зустрітися.
«Тема 9. Robimy zakupy» (Робимо покупки)
 • Покупки у продуктовому магазині. Покупки у магазині одягу. Вираз переваги, заперечення та визнання. Комплементи. Назви магазинів та пунктів послуг. Назва заходів та кількості. Назва одягу та квітів. Ідіоми. Родовий відмінок множини. Давальний відмінок іменників, прикметників та займенників множини та однини
«Тема 10. To już było» (Це вже було)
 • Минулий час. Опис місця знаходження. Пояснення того, як дістатися місця знаходження. Вираз переконання. Назви напрямів світу. Назви об'єктів у місті. Назви пам'яток. Минулий час із прислівниками часу (Jak długo? Jak często?). Поєднання дієслів iść, móc, jeść, типу –eć у минулому часі. Прийменниковий відмінок іменників і прикметників однини і множини.
«Тема 11. Jakie masz plany? (Які в тебе плани?); Тема 12. Wszystko mnie boli!» ( У мене все болить)
 • Вираз побажання. Висловлювання думки на тему погода та пори року, зовнішності та здоров'я. Реєстрація у поліклініці. Візит у лікаря. Вираз поради. Плани. Прислівники часу. Новорічне рішення. Мобільний телефон. Назви атмосферних явищ та пір року. Стан погоди. Назви частин тіла. Назва симптомів хвороб. Майбутній час із недосконалим типом дієслова, складова та проста форми. залишення повторення часів. Відмінність між прикметником та прислівником. Структура boli/bolą mnie.
«Тема 13. Jadę na urlop!» (Їду увідпустку) ; Тема 14. Szukam mieszkania» (Шукаю житло)
 • Відпустка. Залізничний вокзал, аеропорт, готель, наметове містечко, бюро подорожей. Родовий, знахідний, орудний і прийменниковий відмінки у виразах з використанням прийменників do, u, na, nad, w. Розклад руху поїздів. Розмова на тему способів відпустки. Будова та меблева обстановка будинку. Види приміщень. Оренда квартири. Іменний відмінок множини іменників і прикметників не особисто чоловічого роду. Опис свого будинку чи кімнати. Порівняльна характеристика кімнат.
«Тема 15. Sport to zdrowie?» (Спорт це здоров'я?)
 • Наказовий та умовний спосіб. Спосіб проведення вільного часу. Вираз переваги та думки. Наказовий та умовний спосіб. Назва спортивних дисциплін та професій. Прикметники на тему спорт. Віддієслівні іменники. Освіта форм дієслова у наказовому способі. Визначення спортивних дисциплін. Газетні статті про Отілію Йенджейчак та Адама Малиша.
«Тема 16. Wszystkiego najlepszego» (Всього найкращого)
 • Свята та традиції Польщі та інших країн світу. Складання побажань офіційних та не офіційних. Назви свят та традицій. Святвечір. Різдво. Великдень. Іменини. День народження. Структура życzyć + Давальний п. + Родовий п. Пісня «Sto lat». Розповідь про традиції в рідній країні. Висловлення побажань.

ВАРІАНТИ НАВЧАННЯ


Ціна вказана зі знижкою 10%Міні-групаПерсональноПарні заняття

Представництва в інших регіонах
Дзвінок одним кліком :)
Курси ПДР онлайн