Твой Успех учебный центр Херсон

Курси косметологів у Херсоні Професійний курс


ОПИС КУРСУ


Курси косметологів у Херсоні у навчальному центрі Твій Успіх

Запрошуємо Вас на професійні курси косметолога у Херсоні. Курс косметолога розрахований на слухачів як без медичної освіти, так і з ним.

На сьогоднішній день професія косметолога не вимагає обов’язкової медичної освіти. Але, якщо ви захочете надалі розвиватися у сфері ін’єкційної косметології, то воно вам знадобиться. Курс косметологів з нуля складається з максимально об’ємної та детальної програми навчання, яка була розроблена нашими провідними спеціалістами, які практикують косметологи з вищою медичною освітою.

Ми гарантуємо найвищий рівень освіти та піклуємося про ваше здоров’я та здоров’я наших моделей. Тому у своїй роботі використовуємо тільки сертифіковану професійну косметику люкс класу. Вам не потрібно купувати витратні матеріали, пов’язані з програмою курсу, ми подбали про це. Також викладач надає професійне обладнання.

Професія та послуги косметологів нині мають особливий попит. Все більше жінок і дівчат вважають за краще доглядати за собою, віддаючи перевагу професіоналам.

Викладач навчального центру «Твій Успіх» розробили професійний курс навчання косметологів.

До нього входить схема косметологічних процедур, які благотворно впливають на шкіру, волосся, нігті, а також загальне самопочуття клієнта.

Курс навчання косметологів у навчальному центрі Твій успіх проходить на базі навчального центру в спеціально обладнаному кабінеті з використанням професійного обладнання. Навчання на курсах відбувається в індивідуальній формі, а також у міні-групах. Для відпрацювання всіх процедур надаються живі моделі з різними типами шкіри.

Програма Курсу “Косметолог Професіонал”

 1. Організація роботи косметолога.
 2. Професійна етика косметолога, робота з клієнтом.
 3. Анатомія обличчя: будова черепа, м’язів обличчя, шкіра, типи шкіри.
 4. Догляд за шкірою. Професійний догляд. Домашній догляд.
 5. Морфологічні елементи шкіри.
 6. Маски для обличчя. Види масок за типом шкіри, по сезону.
 7. Чистки: механічна, ультразвукова, комбінована.
 8. Пілінг. Види пілінгів.
 9. Косметичний масаж обличчя
 10. Альгінатні маски
 11. Целюліт-це … Види целюліту. Профілактика целюліту.
 12. Обгортання. Види обгортань.
 13. Епіляція. Депіляція (пахви, ноги, руки).
 14. Карбоксітерапія
 15. Іспит.

Також хочемо відзначити, що, в літній період навчання, тема “Пілінги” не відпрацьовується на моделях. У зв’язку з активним сонцем та його небажаним впливом на шкіру. Ця процедура замінюється іншою, на розсуд викладача та узгодження з групою. А також звертаємо увагу на те, що мезотерапія, не включена і не може бути включена в курс.

Інші курси краси та здоров’я в УЦ Твій Успіх.


НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМАЦІНИ НА ІНДИВІДУАЛЬНІ ТА ГРУПОВІ ЗАНЯТТЯ


Ціна вказана з урахуванням знижки за повної одноразової оплати курсуМіні-групаІндивідуально

Представництва в інших регіонах
Дзвінок одним кліком :)
Курси ПДР онлайн