Твой Успех учебный центр Херсон

Курси крою, шиття та рукоділля в Херсоні

Усі курси крою та шиття, рукоділля в Херсоні від навчального центру Твій Успіх

УВАГА!Ми працюємо у центрі: просп. Ушакова, 25 402 (Будинок Профспілок) та на Таврійському: вул. Бучми, 14 (Будівля Укртелеком) вхід від вул. Некрасова. ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Курси крою та шиття

Курси крою та шиття Херсон. Щоб не шукати постійно нову сукню, яка сиділа б ідеально. Було привабливим у власних очах інших. Найкраще рішення – це пошити його самостійно. Ми запрошуємо всіх бажаючих на курси крою та шиття! Після того, як курс шиття буде пройдено, наші учні починають створювати одяг. Вона радуватиме не тільки їхнє око, а й гаманець. Вміння шити значно заощадить бюджет.Наші курси допоможуть тим, хто хоче створювати власний гардероб самостійно. Заняття проводяться в обладнаній аудиторії, учням надається вся необхідна сучасна техніка. Спочатку пропонується базовий варіант курсу крою та шиття. Кожен може навчатися за програмою, яку викладач відкоригує спеціально під кожного учня!

Весь процес навчання торкнеться наступних тем: термінологія швейних робіт, матеріалознавство та швейні терміни. Клейові основи. Зняття мірок. Волого-теплова обробка тканини. Базова форма спідниці. Моделювання талевих виробів. Розкрий спідниці з наступними примірками. Технології пошиття та обробка вузлів у спідницях. Вточування блискавки у вироби. Технологія пошиття кишені. Моделювання плечових виробів. Базова форма сукні. Базова форма рукава з одним швом і коміра, який плоско лежить. Моделювання рукава. Розкривання сукні, пошиття сукні. Техніка обробки деталей та вузлів у плечових виробах. Таких як виточення, обточування, підрізи, петлі та манжети.

Наш навчальний центр Твій Успіх пропонує такі курси рукоділля

курси кравців, курси крою та шиття; курс дизайну та моделювання одягу; курс пошиття сумок, навчання в'язати на спицях, гачком, на вилках; курси в'язання іграшок; курси бісероплетіння; навчання виробляти вироби з бісеру; курси вишивки шовковими стрічками; курс розпису тканин Батік.

Дзвінок одним кліком :)
Курси ПДР онлайн