Твой Успех учебный центр Херсон

Курси макіяжу, бровіст, нарощування вій у Херсоні

Усі курси макіяжу у Херсоні від навчального центру Твій Успіх

УВАГА! Ми працюємо у центрі: просп. Ушакова, 25 402 (Будинок Профспілок) та на Таврійському: вул. Бучми, 14 (Будівля Укртелеком) вхід від вул. Некрасова. ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Курси макіяжу у Херсоні

Професія візажистів – це вид мистецтва. Створення привабливого образу, виділення найкращих рис жінки, уміння недоліки робити переваги. Все це роблять візажисти. Але щоб набратися професіоналізму та навичок, необхідно передусім вивчити всі особливості цієї професії. Сьогодні є кілька гілок у цьому напрямку. Це власне візажист, майстер з нарощування вій та бровист. Всім перерахованим професіям Ви можете навчитися у Навчальному центрі «Твій успіх». Наші викладачі – це найкращі фахівці, які активно працюють у косметологічному бізнесі та знають про нього усі. Навчання проходить, в основному, як практичне, де Вам не лише показую, але Ви самі набираєтеся навичок у вибраному напрямку. Виберіть для себе підходящий, з представлених курсів.

Курси нарощування вій

Насамперед ви познайомитеся з інструментами та витратним матеріалом, який використовується майстрами під час роботи з віями. Дізнаєтеся про всі підготовчі процедури, санітарні умови робочого місця, вимоги до особистої гігієни. Також вчителі навчать нарощувати різні види вій. Навчіться поресничному нарощуванню, технікам 3D і 2D, і як знімати, або коригувати накладки. Час на навчання - всього 12 годин, і Ви знайдете нову професію.

Курс корекції брів та моделювання брів.

brovist

Вибравши цей 12-годинний курс, Ви дізнаєтеся все про пропорції брів щодо особи, як за допомогою всього кількох хитрощів підкреслити виразність клієнта. Крім того, це чудова навичка і для себе. Наші викладачі розкажуть усе про моделювання брів, використання додаткових засобів для поліпшення їх форми, кольору. У нас ви вивчите різні технології догляду за бровами.

Курс візажистів із нуля.

Це важливий етап для ознайомлення з професією. Усі базові знання про те, як працювати з особою, яку косметику наносити, як правильно доглядати за очима, усувати недоліки, підбирати косметику під тон обличчя – все це Ви навчитеся робити у нашому навчальному центрі. Застосовувати отримані знання можна як у собі, і у своїй професійної діяльності. Тривалість цього курсу – 32 години.

курсы визажа херсон

Наприкінці кожного курсу, наш учень отримує спеціальний сертифікат про закінчення навчання в даному напрямку. У навчальному центрі «Твій успіх» можна пройти навчання індивідуально, або у міні-групі із 2-3 осіб. При індивідуальному курсі його вартість буде вищою, при цьому викладач зосереджений виключно на вас і на наданні вам корисних знань.

Дзвінок одним кліком :)
Курси ПДР онлайн