Твой Успех учебный центр Херсон

Курси манікюру, педикюру у Херсоні Нігтьовий сервіс

Усі курси манікюру та педикюру в Херсоні від навчального центру Твій Успіх:

УВАГА! МИ ЧАСТКОВО ПРАЦЮЄМО НА ТАВРІЙСЬКОМУ! ТЕЛЕФОНУЙТЕ 095-16-15009

 

Учбовий центр Твій Успіх в Херсоні пропонуємо курси нігтьового сервісу

Ми - школа манікюру, навчання манікюру, практичні уроки манікюру та педикюру, курси апаратного манікюру та педикюру, курси дизайну нігтів, нарощування нігтів. Курси нігтьової естетики Херсон. Курси манікюру у Херсоні. Навчання апаратного манікюру. Запрошуємо на курси, навчаємо професійно дбати про нігті. Якщо ви бажаєте вивчити мистецтво нігтьового сервісу, пропонуємо такі курси у нашому навчальному центрі Твій Успіх: Курси манікюру та педикюру в Херсоні. Курс апаратного манікюру та педикюру у Херсоні. Курси нарощування нігтів у Херсоні. Дизайн нігтів. Курс манікюр, апаратний манікюр, педикюр в Херсоні.

На курсах гель лак Вас навчать:

  • професійно наносити покриття за допомогою гель-лаку;
  • обрізного манікюру та педикюру;
  • апаратного манікюру та педикюру;
  • дизайну нігтів; нарощування нігтів.

Ви станете майстром нігтьового сервісу. Ми постійно проводимо набір на курси манікюру Херсон. Навчання проводиться провідними майстрами, які багато років працюють у індустрії краси. Майстри регулярно підвищують свою кваліфікацію, відвідують семінари та курси. У групі одночасно навчається трохи більше 3 людина, що дозволяє приділяти максимум уваги кожній учениці. Після навчання видається сертифікат. Ми надаємо рекомендації щодо подальшого працевлаштування, і, звичайно ж, залишається зошит із пройденим матеріалом.Салони краси Херсона, і не тільки, цінують високу підготовку наших учениць, довіряючи нашій манікюрній техніці. Вже менше, ніж за півроку, можна повернути кошти, витрачені на курс, якщо почати кар'єру в салоні краси.

Наше навчання є професійним та якісним

Ви відточуєте на моделях отримані знання на практичних заняттях. При необхідності можна отримати додаткові години практики у зручний час для учнів. Ми вчимо як правильно поводитися з клієнтами, вміти розташовувати їх до себе, а найголовніше, щоб Ви отримували задоволення від своєї роботи та заробітку. На час навчання весь інвентар дається ученицям до роботи. Пояснюємо, як вибирати найкращий інструмент, а головне, як його доглядати. Сучасний метод апаратного манікюру та педикюру також вивчається на наших курсах. Довговічність є головною перевагою правильно виконаного апаратного манікюру та педикюру. Ми навчаємо своїх учениць, щоб вони допомагали своїм клієнтам доглядати за своїми руками та ногами вдома. Також спеціалісти нашої школи краси навчають учениць створювати для конкретного клієнта відповідний дизайн нігтів. Не варто забувати і про курс обрізного манікюру, який сьогодні також затребуваний. Усіх бажаючих навчитися створювати красу та дарувати її людям, ми чекаємо у нашому навчальному центрі Твій Успіх у Херсоні.

курс комби и наращивание

 

 

Дзвінок одним кліком :)
Курси ПДР онлайн