Твой Успех учебный центр Херсон

Курси масажу Херсон Усі види масажу

Усі курси масажу Херсон від навчального центру Твій Успіх

УВАГА! Ми працюємо у центрі: просп. Ушакова, 25 402 (Будинок Профспілок) та на Таврійському: вул. Бучми, 14 (Будівля Укртелеком) вхід від вул. Некрасова. ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Курси масажу Навіть такий стабільний вид оздоровлення, як масаж, згодом змінюється. Створюються нові методики. Виробляють нові покращені матеріали для досягнення кращого ефекту. Хороший масажист завжди прагнутиме до вдосконалення своїх знань. Вивчати різні види масажу. Поліпшувати свої навички.

Постійна динаміка саморозвитку – це ефективний спосіб збільшити клієнтську базу, піднятися більш професійний рівень. Таке особисте зростання Ви можете отримати разом із нашим навчальним центром «Твій успіх». Ми вже багато часу викладаємо професійні курси масажу в різних його видах. Сьогодні ми маємо п'ять основних курсів у цьому напрямку.

Тут Ви можете навчитися проводити такі види масажу:

  1. Загальний курс масажу. Призначений для тих, хто лише входить у професію та починає її вивчати. Також цей курс принесе користь і самоосвіти. Він доступний навіть учням без глибоких знань у медицині.

  2. Курс класичного та лікувального масажу. Більше підійде медикам, які розпочинають практику масажиста. У нас Ви отримаєте і хорошу теоретичну базу, і можливість попрактикуватись у спеціально обладнаних кабінетах.

  3. Курс антицелюлітного масажу. Спеціальний вузько спрямований вид масажу, який сприяє покращенню кровотоку в ділянці стегон, сідниць, живота. На сьогодні такий вид масажу найбільш затребуваний та високооплачуваний.

  4. Курс косметичного масажу. Це важлива частина класичного масажу і не менш популярна. З такими знаннями Ви допоможете клієнтам покращити стан шкіри обличчя, шиї. Викладається за спеціально розробленою методикою наших викладачів.

  5. Курс дитячого масажу Курс буде корисним як масажистам, педіатрам, так і матерям новонароджених. На наших курсах Ви дізнаєтесь про важливість дитячого масажу, технології та специфіку його проведення.

З Вами на практичних та теоретичних заняттях працюватимуть професійні масажисти. Вони навчать як азам, і тонкощам масажного справи.

Для своїх учнів ми проводимо групові заняття та індивідуальні. У центрі «Твій успіх» Ви дізнаєтесь, як досягти справжнього успіху. Заходьте до нас!

Дзвінок одним кліком :)
Курси ПДР онлайн