Твой Успех учебный центр Херсон

Загальний курс масажу у Херсоні


ОПИС КУРСУ


Курс масажу у Херсоні

Загальний курс масажу в УЦ Твій Успіх

До програми курсу масажу “Курс масажу в Херсоні” входять усі основні модулі, які здатні ефективно вирішити естетичні та медичні проблеми людини, яка живе у сучасному світі.

курсы массажа в херсоне

Заняття проходять у спеціально обладнаній аудиторії із двома видами кушеток (для мануальної терапії та інших видів масажу). Тільки у нас навчання складається із 90% практичних занять, які проводяться на живих моделях. Тому учні легко засвоюють матеріал, а набуті навички залишаються з ними назавжди. Кожен студент у процесі навчання гарантовано стає висококласним фахівцем.

массаж херсон

Крім того, курс розрахований на новачків із нульовим рівнем. Крім цього, є програма для фахівців, які бажають вивчити нові методики. Вчити Вас буде не хтось, а один з найкращих масажистів міста. Його ім’я вже давно на слуху у колах масажистів. Адже він, справжній професіонал із величезним досвідом роботи. Який готовий навчити, поділитися досвідом і навіть розкрити секрети власного успіху у цій сфері.

Отже, у програмі курсу загального масажу ви вивчите 4 основні види масажу:

 • оздоровчий масаж;
 • дитячий масаж;
 • класичний масаж;
 • антицелюлітний масаж;

Після проходження курсу ви отримаєте практичні навички затребуваних видів масажу. Відкрити свій масажний кабінет, влаштуватися на роботу в салон або надавати послугу вдома – вирішувати Вам. Головне, що ви отримаєте – це потрібні навички, які користуються величезною популярністю в наш час. Результат не забариться, адже Наш Курс – це ПРАКТИЧНІ заняття на живих моделях.

За результатом проходження курсу кожен випускник отримує Сертифікат міжнародного зразка українською та англійською мовами.

 

ВИКЛАДАЧНАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА


Пам'ятайте, що це лише базовий варіант програми курсу масажу. При індивідуальному навчанні ви можете навчатися за програмою, яка буде скоригована спеціально під Вас!

Вступ. Історія масажу. Анатомія та фізіологія людини. Фізіологічна дія масажу на організм людини.
  Показання та протипоказання до масажу. Гігієнічні основи проведення масажу.
   Прийом класичного масажу. Погладжування. Розтирання. Розминання. Вижимання. Ударні прийоми. Приголомшливі прийоми. Вібраційні прийоми.
    Техніка та методика масажу окремих частин тіла людини. Лікувальна фізкультура. Техніка та методика виконання.
     Інструментально-апаратні види масажу. Косметичний масаж.
      Масаж при плоскостопості та клишоногості. Мануальні прийоми при деформуючих артрозах кінцевого суглоба І, ІІ, ІІІ ступеня.
       Масаж при сколіотичній хворобі.
        Масаж при опущенні шлунка.
         Масаж дітей грудного віку.
          Антицелюлітний масаж

           ЦІНИ НА ІНДИВІДУАЛЬНІ ТА ГРУПОВІ ЗАНЯТТЯ


           Ціна вказана з урахуванням знижки           Міні-група           Індивідуально

           Представництва в інших регіонах
           Дзвінок одним кліком :)
           Курси ПДР онлайн