Твой Успех учебный центр Херсон

Курси підготовки до ЗНО у Херсоні

Курси підготовки до ЗНО у Херсоні у навчальному центрі Твій Успіх:

УВАГА! Ми працюємо у центрі: просп. Ушакова, 25 402 (Будинок Профспілок) та на Таврійському: вул. Бучми, 14 (Будівля Укртелеком) вхід від вул. Некрасова. ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання

Курси підготовки до ЗНО у Херсоні. Зовнішнє незалежне оцінювання – головний іспит для всіх випускників шкіл. Готується до нього досить складно, оскільки він включає всю програму, яку учень навчав протягом декількох років. І якщо з якихось предметів можуть бути відмінні навички, інші предмети просто складно даються. Для того, щоб підготуватися до ЗНО, батьки поспішають наймати дітям репетиторів, іноді досить некомпетентних у питаннях саме проходження оцінювання. В результаті дитина може отримати відмінні знання, але так і не подужати сам іспит. У нашому Навчальному центрі «Твій Успіх» підготовка до ЗНО проходить цілий рік, при цьому наші викладачі добре знайомі з системою та особливістю проходження даного тестування, і знають, в якому напрямку слід рухатися. У нас ви отримаєте гарантовану підготовку з таких предметів:

  • українська мова та література;
  • історія України;
  • математика (алгебра, геометрія);
  • англійська мова;
  • біологія;
  • хімія;
  • географія;
  • фізика.

Чому слід обрати УЦ «Твій успіх»

Наш центр дбає про кожного учня, який приходить до нас. Ми завжди готові проконсультувати, допомогти, порадити.

Наші викладачі, через свій багаторічний досвід, добре бачать слабкі сторони учнів і знають, як їх підтягнути.

У нас дешевше ніж наймати спеціального викладача. Крім того, якщо підготовка потрібна відразу з кількох предметів, ви ще й отримаєте непогану знижку.

Наші аудиторії повністю підготовлені до навчання, оснащені необхідним дидактичним матеріалом, а також різним технічним обладнанням, яке може стати в нагоді у процесі отримання знань.

На сьогодні всі наші учні, які проходили підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання, успішно склали свої іспити та вступили до різних вишів.

Чимало, звичайно, залежить і від самого учня, але наші вчителі точно знають, як зацікавити, зробити заняття не лише інформативним, а й цікавим.

Навчальний центр «Твій Успіх» у Херсоні пропонує два методи навчання на курсах: у міні-групах по 2-3 особи, а також індивідуально. Тривалість курсу 48 годин. При цьому під конкретного учня може змінюватись програма, час занять та швидкість навчання.

Дзвінок одним кліком :)
Курси ПДР онлайн