Твой Успех учебный центр Херсон

Підготовка до ЗНО (ЗНО) українська,математика,історія,англійська


ОПИС КУРСУ


Підготовка до ЗНО (ЗНО) у Херсоні у навчальному центрі Твій Успіх

Запрошуємо на курси підготовки ЗНО у Херсоні до УЦ Твій Успіх. Підготовка до ЗНО – основний елемент відбору та підготовки майбутніх студентів. Підготовка до ВНЗ включає курси з усіх екзаменаційних дисциплін, необхідних для вступу. Абітурієнти, які закінчили курси, мають вищі шанси успішно скласти тестування ЗНО.

Підготовчі курси до ЗНО на базі навчального центру здійснюють ефективну навчальну діяльність з підготовки слухачів до зовнішнього незалежного оцінювання та вступу абітурієнтів до вищих навчальних закладів України.

Перелік предметів, які пропонує Центр довузівської підготовки:

  • українська мова та література
  • математика
  • історія України
  • англійська мова
  • географія
  • хімія
  • фізика
  • біологія

Звертаємо Вашу увагу, що перші 4 предмети є обов’язковими до здачі в 2022-2023 роках.

Зміст програм курсів підготовки до ЗНО відповідає стандартам загальноосвітньої середньої школи.

Мовна підготовка (українська мова та література, англійська мова)

Спрямовується на вироблення та вдосконалення умінь і навичок з усіх видів мовної діяльності. Засвоєння системних знань про мову як засоби вираження думок та почуттів людини та формування мовних умінь та навичок. При підготовці слухачів з української та англійської мови значна увага приділяється таким видам занять як аудіювання, читання, говоріння, лист та ін. Українська література розглядається у хронологічній послідовності з елементами поділу на окремі жанрові розділи («Поезія», «Проза», «Драматургія», «Українська література за межами України» тощо). Слухачам подається матеріал для ознайомлення із творчістю талановитих майстрів слова. Зокрема, тими високохудожніми текстами, які найчастіше подаються у тестах ЗНО (ЗНО). Які представляють різні етапи літературного процесу в Україні, її культурно-літературні традиції.

Вивчення курсу “Історії України”

Починається з найдавніших часів та закінчується нашими днями. Програма курсу відповідає програмі середньої загальноосвітньої школи. Особлива увага приділяється темам, що стосуються євроінтеграції, внутрішньої та зовнішньої політики України. Місця та ролі України у світовому співтоваристві тощо.

Значне місце у вивченні курсу з «Математики»

Відводиться рішенню тестових завдань та завдань на процентні розрахунки, завдань із тестів ЗНО минулих років, даються елементи комбінаторики, початку теорії ймовірностей та елементи статистики.

Програма ЗНО з біології

Розроблено на основі чинної програми з біології для учнів 6-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Матеріал програми об’єднано у 6 тематичних блоках: «Вступ», «Молекулярний рівень організації життя», «Клітинний рівень організації життя», «Організмовий рівень організації життя», «Надорганізмові рівні життя», «Історичний розвиток органічного світу», які у свою чергу розподілені за розділами та темами.

Підготовка до ЗНО здійснюється для школярів 11-х класів загальноосвітніх шкіл та випускників минулих років, які мають базову середню освіту та повну середню освіту.

ВАЖЛИВО!

Заняття проходитимуть у міні-групах 4-6 осіб та індивідуально. Набір триває до 5 жовтня 2022 р. Поспішайте. Заняття відбуваються 2 рази на тиждень. Тривалість навчання 72 академічні години, 2 рази на тиждень по 80 хвилин (5-6 міс.). При індивідуальному відвідуванні курс триває 56 акад. годин (3,5 – 4 міс.) частоту занять та графік підбирається індивідуально під кожного учня.

Більше відгуків та навчального процесу ви можете побачити на нашій сторінці в Інстаграм або на гугл карті. Ось деякі відгуки:


НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМАЦІНИ НА ІНДИВІДУАЛЬНІ ТА ГРУПОВІ ЗАНЯТТЯ


Ціна вказана зі знижкою, якщо ви оплачуєте за весь курс. Можна сплачувати помісячно.Міні-групаІндивідуально

Представництва в інших регіонах
Дзвінок одним кліком :)
Курси ПДР онлайн