Твой Успех учебный центр Херсон

Курс конфліктології у Херсоні Психологія сім’ї


ОПИС КУРСУ


Курс конфліктології у Херсоні у навчальному центрі Твій Успіх

kurs_psyhologiya

Ми розробили курс конфліктології насамперед всім, хто часто потрапляє у конфліктні ситуації. Зокрема для тих, кому по роботі та в сім’ї доводиться стикатися зі стресовими ситуаціями. Заняття навчать правильно вести себе в цих ситуаціях. Розуміти співрозмовників. Знаходити виходи зі складних конфліктів. А також адекватно сприймати те, що відбувається.

konfliktologiya

Заняття???? за курсом “Конфліктологія” ⚡ в УЦ “Твій Успіх” на Таврійському. ???? Володіти інформацією про конфлікти та вміти ними керувати – це корисна навичка для кожної людини. Усі люди відрізняються один від одного не тільки фізично, але й характером, темпераментом, душевною організацією, інтересами тощо. І спілкування людей не завжди буває дружнім та конструктивним – з певних причин між людьми виникають напружені стосунки та конфлікти. ????За більш детальною інформацією звертайтесь за тел. 0950841422, 0982477928

 

 

Курс орієнтований на розвиток практичних навичок аналізу соціальних конфліктів та їх продуктивного вирішення. А також розрахований на підтримку та розвиток навичок аналізу власної поведінки у ситуаціях вибору. У тому числі і на вирішення всередині особистісних протиріч.

Основною метою курсу є формування установки та накопичення відповідних ресурсів для продуктивного (конструктивного) ставлення до конфліктів, що забезпечують неагресивну, неруйнівну поведінку під час вирішення важких життєвих ситуацій. Насамперед ситуацій вибору.

Інші курси психологів у УЦ Твій Успіх.

ВИКЛАДАЧ  НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА


  Пам'ятайте, що це лише базовий варіант програми курсу. Ви ж навчатиметеся за програмою, яка буде відкоригована спеціально під Вас!

  Поняття конфлікту. Сутність та структурні елементи конфліктів. Ознайомлення із темами підсумкових робіт.
   Типи конфліктів. Особистісні джерела конфліктів. Внутрішньоособистісний конфлікт. Конфліктні ситуації у міжособистісних відносинах.
    Причини ділових (професійних) конфліктів. Стратегія поведінки у конфліктній ситуації.
     Прогнозування та попередження конфліктних ситуацій та конфліктів. Етапи та способи вирішення конфліктних ситуацій. Подолання стресових наслідків конфліктів. Аутогенне тренування.
      Підсумкове заняття: Семінар “Вирішення конфліктних ситуацій.

       ЦІНИ НА ІНДИВІДУАЛЬНІ ТА ГРУПОВІ ЗАНЯТТЯ
       Міні-група       Індивідуально

       Представництва в інших регіонах
       Дзвінок одним кліком :)
       Курси ПДР онлайн