Твой Успех учебный центр Херсон

Курси туристичного бізнесу у Херсоні

Усі курси туристичного бізнесу в Херсоні у навчальному центрі Твій Успіх:

УВАГА! Ми працюємо у центрі: просп. Ушакова, 25 402 (Будинок Профспілок) та на Таврійському: вул. Бучми, 14 (Будівля Укртелеком) вхід від вул. Некрасова. ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Курси туристичного бізнесу. Туризм вже багато років залишається одним із найбільш затребуваних видів відпочинку. Сьогодні мандрівникам пропонують кількасот різних турів до всіх країн світу. Туризм має кілька підвидів, серед яких гірський, морський туризм, дикий, оздоровчий, екстремальний та багато інших. Туроператор, який хоче збільшити свою клієнтську базу, заслужити довіру та викликати інтерес, завжди турбуватиметься про те, щоб у нього було, що запропонувати клієнту. Але правильно організувати роботу фірми можна лише заручившись підтримкою професійної команди. Саме тому власники туристичного бізнесу дбають про професійність своїх співробітників, про їхню спеціальну освіту. Якщо Ваша мета – досягти успіху в туристичному бізнесі, починайте вивчати цей напрямок вже зараз. Залежно від того, чим Ви волієте займатися в туристичній області, можна пройти спеціалізовані курси для керуючих турфірмою, менеджерів або гідів та екскурсоводів.

Наш навчальний центр «Твій успіх» допоможе Вам отримати усі необхідні теоретичні знання та практичні навички у будь-якому напрямку професії.

У нас Ви можете записатися на такі курси туристичного бізнесу:

- курси керуючого туристичним бізнесом. Як організувати роботу фірми, як підбирати персонал та розподіляти обов'язки, як оформляти звіти, укладати договори, вести бізнес та отримувати від нього прибуток – все це Ви дізнаєтесь під час навчання. Навчання триватиме протягом 50 годин;

- курси менеджера з туризму. Під час навчання на турменеджері Ви навчитеся практично організовувати тури різних типів. Також дізнаєтеся про те, як забезпечити своїм клієнтам транспорт до місця призначення, проживання в готелях та харчування. Спеціально заняття будуть присвячені і екскурсіям, які є просто невід'ємною частиною класичного туру. Від організованості менеджера залежить клієнтська основа фірми. Хороший менеджер – постійні клієнти;

- курси гідів та екскурсоводів. Це курси для тих, хто любить динамічну роботу, спілкування з людьми, цікавиться історією, географією чи просто захоплений історичними місцями. На курсах Ви дізнаєтесь, як подавати інформацію туристам, як розповідати про священні місця, давню архітектуру, відомих людей та багато іншого.

Усі наші заняття проходять у міні-групах із 2-4 осіб. Також ми надаємо індивідуальні заняття з будь-якого з напрямків.

Дзвінок одним кліком :)
Курси ПДР онлайн