Твой Успех учебный центр Херсон

Курси екскурсоводів та гідів у Херсоні


ОПИС КУРСУ


Курси екскурсоводів та гідів у Херсоні у навчальному центрі Твій Успіх

ekskursovodkherson

Запрошуємо на курси екскурсоводів та гідів у Херсоні до УЦ Твій Успіх. Програма готує гідів-екскурсоводів для роботи з російськомовними гостями. До проведення групових та індивідуальних екскурсій містом та його музеями. Крім вивчення історії, архітектури, культури та традицій також здійснюється і навчання керівника тургрупи на прийомі (груповод). Така підготовка найточніше відповідає запитам міського туризму.

Отже, мета програми – це набуття теоретичних знань. А також здобуття практичних навичок, необхідних для здійснення екскурсійного обслуговування вітчизняних туристів.

Навчання побудовано таким чином, щоб майбутній екскурсовод чудово володів своєю справою на будь-якому рівні. Багатогранність міста, нескінченна різноманітність його стилів, образів, настроїв в архітектурі, скульптурі та мистецтві не терпить відсталості та стандартизації в роботі гіда. Мало лише вивчити інформацію про пам’ятки та історичні об’єкти. Екскурсовод повинен любити та відчувати їх. Це можна зробити лише за допомогою уважного знайомства із красою міста. На власному досвіді переживаючи зіткнення з творчим поривом художника, що у камені, кольорі, скульптурному образі. Кілька особливих екскурсій, що розкривають дух нашого міста з різних боків, належить створити, розробити і провести самостійно і разом зі своїми колегами.


НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМАЦІНИ НА ІНДИВІДУАЛЬНІ ТА ГРУПОВІ ЗАНЯТТЯ
Міні-групаІндивідуально

Представництва в інших регіонах
Дзвінок одним кліком :)
Курси ПДР онлайн