Твой Успех учебный центр Херсон

Курс підготовки до міжнародних іспитів з англійської мови


ОПИС КУРСУ


Підготовка до міжнародних іспитів з англійської мови у Новій Каховці УЦ Твій Успіх

Міжнародні екзамени. Курс підготовки до міжнародних іспитів з англійської мови. Пропонуємо Вам пройти навчання у навчальному центрі Твій Успіх у Новій Каховці. У центрі працюють викладачі-фахівці, які зможуть підготувати Вас до складання міжнародного іспиту навіть із базового рівня.

Існує кілька видів міжнародних іспитів з англійської мови IELTS, TOEFL, TOEIC, кембриджські іспити (Cambridge ESOL: KET, PET, FCE, CAE, CPE), американські іспити та ін. Якщо ви ще не визначись який з них ви хочете складати зробити правильний вибір. У будь-якому випадку, якщо ви прагнете навчатися у закордонних ВНЗ або обіймати престижну посаду в компанії, такий іспит просто необхідний.

Навчання проводиться 4 місяці, на підставі пройденого тесту на визначення мовного рівня.

Для того, щоб перейти до курсу підготовки до складання міжнародних іспитів з англійської мови, рекомендуємо вам для початку пройти базовий курс.

Програма курсу безпосередньо залежить від іспиту та поставленої мети. Викладач підлаштує навчання індивідуально під кожного учня.

Для того, що переконається в компетентності викладача, пропонуємо Вам записатися на пробне заняття, зателефонувавши або залишивши заявку на сайті.


НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА


Запис на курс проводиться за попереднім тестуванням. Програма курсу розробляється під кожного учня індивідуально, залежно від вибраного іспиту та рівня володіння англійською мовою.


ЦІНИ НА ІНДИВІДУАЛЬНІ ТА ГРУПОВІ ЗАНЯТТЯ
Міні-групаІндивідуально

Представництва в інших регіонах
Дзвінок одним кліком :)
Курси ПДР онлайн