Твой Успех учебный центр Херсон

Курси іноземних мов

Усі курси іноземних мов у Новій Каховці від навчального центру Твій Успіх:

Курси іноземних мов у Новій Каховці в УЦ Твій Успіх.

Навчальний центр "Твій Успіх" пропонує курси різних іноземних мов. Для своїх учнів ми приготували такі можливості:

Курси турецької мови Поглиблений та експрес курс. На цих курсах учні зможуть розпочати вивчення турецької мови. Дізнаються про особливості турецької мови та зможуть підготуватися для спілкування з носіями мови. Навчання відбувається з дипломованим викладачем турецької мови. Також є можливість експрес-навчання.

Курси польської мови Підготовка від 0 до В2. Для тих, хто часто відвідує Польщу, планує розпочати навчання чи роботу в цій країні, або ж хочуть пройти вдало співбесіду в Консульстві на отримання карти поляка, маємо прийти до нас на курси польської мови. Усього за 56 годин ви з нуля досягнете середнього рівня спілкування.

Курс підготовки до міжнародних іспитів. У навчальному центрі «Твій успіх» найкращі викладачі підготують вас до складання міжнародних іспитів з англійської, німецької, французької, іспанської та італійської мови. Пропонуємо навчання у міні-групі або індивідуально протягом 56 годин.

Курс німецької мови Поглиблений та експрес курс. Це ефективний та захоплюючий спосіб без особливих труднощів освоїти досить складну німецьку мову. На курсі ви пройдете навчання за найсучаснішими методиками, навчитеся сприймати мову на слух, відтворювати та перекладати почуте. Курс навчання – 56 годин.

Курс іспанської мови Поглиблений та експрес курс. Для подорожей, особистісного зростання або для роботи – незалежно від того, навіщо ви навчаєте іспанську, на нашому курсі ви цікаво та якісно розпочнете вивчення від нуля до середнього рівня. Тривалість курсу – 56 годин. Є можливість індивідуального навчання.

Курс української мови для іноземців. Якщо ви іноземець, вчитеся в університеті Херсона, Нової Каховки або Миколаєва, вам просто необхідно підтягнути рівень російської мови до комунікативної, адже це допоможе вам доступніше порозумітися як з друзями, так і з викладачами, або бізнес-партнерами.

Курс французької. На цьому курсі наші викладачі допоможуть вам розпочати або продовжити навчання французької мови за сучасними методиками. На Вас чекає знайомство з носіями мови, робота з використанням відео- та аудіоматеріалів, практичні заняття та вивчення граматики. Усьому цьому ви навчитеся за 56 годин відвідування курсу.

Курси англійської мови. Якщо ви працюєте в Італії, часто спілкуєтеся з носіями мови, або ваша робота передбачає співпрацю з цією країною та її представниками, пройдіть для себе вступний курс італійської мови. Ми навчаємо учнів як з нульовими знаннями, так і з початковим рівнем.

Курс грецької мови Для поліглотів, людей, які по роботі контактують з носіями грецької мови, або планують подорожувати Грецією, буде корисним 56-годинний курс грецької мови в нашому центрі.

Курс японської мови Курс японської мови – це перший крок до хорошого місця роботи. Сьогодні все більше людей шукають співпрацю з Японією – однією з найтехнологічніших країн світу. Якщо ви отримаєте хоча б початкові знання, вони стануть у нагоді будь-якій українській компанії, яка продає або виготовляє різну техніку.

Дзвінок одним кліком :)
Курси ПДР онлайн