Твой Успех учебный центр Херсон

Курси макіяжу та візажистів у Новій Каховці.

Усі курси макіяжу та візажу в Новій Каховці від навчального центру Твій Успіх:

Курси візажу в Новій Каховці.

"Краса врятує світ!" - вирвана з діалогу Іполита Терентьєва з Мишкіним у романі "Ідіот" Ф.М. Достоєвського фраза одразу стала крилатою, і її почали повторювати всі ті, хто стежить за модою і красою. Але ж частка істини в цьому висловлюванні присутня... Хоч би яка була пора року надворі, хоч би що відбувалося у світі, хоч би в якому настрої ми перебували, нам завжди хочеться мати жіночний і привабливий вигляд. Доглянуті ручки, модний манікюр, стильна стрижка і, звісно ж, красивий мейк-ап - той ідеал, до якого прагне кожна жінка. Всім відомо, що за допомогою грамотного візажу можна підкреслити красу і унікальні, дані природою риси обличчя. Також за допомогою візажу можна повністю видозмінити зовнішність. Однак, на жаль, комусь такі навички дано від народження, а комусь потрібно підказати і навчити, як правильно підкреслити свою привабливість, на чому зробити акцент, а що краще приховати. І допоможуть у цьому курси візажу в Новій Каховці.

Шукайте курси візажу та макіяжу?

Ми, в навчальному центрі "Твій Успіх", популяризуємо макіяж як важливу частину мистецтва і намагаємося прищепити нашим абітурієнтам почуття прекрасного, адже візажиста можна назвати художником, творчою особистістю, прихильником мистецтва і краси. Якщо ви хочете навчитися робити правильний візаж, щоб удосконалити свої денні та вечірні образи - приходьте в наш центр! Ми не тільки розповідаємо теорію, а й проводимо багато практичних занять, працюємо з моделями і розвиваємося разом з вами. Якщо ви хочете досконально вивчити й освоїти професію візажиста - двері нашого навчального центру завжди відкриті для вас! Класика і сучасність у жіночих образах, застосуванні різних інноваційних методик і технік, відстеження та вивчення модних тенденцій - все це ми пропонуємо нашим студентам.

Навчання в УЦ "Твій Успіх" - це індивідуальний підхід до кожного студента. Ми не прагнемо дати знання, ми хочемо розкрити ваш потенціал, знайти ту саму індивідуальну грань, яка стане вашою "родзинкою" і допоможе досягти неймовірних висот у подальшій кар'єрі візажиста. У нас працюють професіонали з колосальним практичним досвідом у сфері візажу. Ґрунтуючись на власному досвіді, знаннях і навичках, вони відкриють для вас дивовижний і неповторний світ сучасної моди. Візаж - це тонке мистецтво, що дозволяє кожному створити свою Галатею. Зателефонуйте нам за вказаними на сайті контактними номерами телефонів і запишіться на курси візажу в Новій Каховці. Ми проводимо набір у міні-групи або можемо запропонувати вам можливість індивідуального навчання. Базова програма курсів візажу в УЦ "Твій Успіх" включає в себе: облаштування робочого місця візажиста; знайомство з основними косметичними засобами та інструментами для макіяжу; типи шкіри. Масажні лінії; основи кольорометрії. Визначення кольоротипу зовнішності. Підбір кольорів; основні види макіяжу; денний макіяж. Діловий макіяж. Вечірній макіяж. Весільний макіяж. Віковий макіяж; форма брів. Форма і типи очей. Форма губ. Особливості корекції деталей брів, очей і губ та багато іншого. Програма курсів візажу багатогранна, проте ми не зупиняємося на досягнутому і готові вносити зміни з урахуванням ваших побажань!

Дзвінок одним кліком :)
Курси ПДР онлайн