Твой Успех учебный центр Херсон

Курси манікюру, педикюру, нігтьового сервісу у Новій Каховці.

Усі курси манікюру та педикюру у Новій Каховці від навчального центру Твій Успіх:

Курси нігтьового сервісу у Новій Каховці.

Гарні та доглянуті руки – що може бути прекраснішим? Красивий манікюр підкреслює жіночність та привабливість представниць прекрасної статі. Сьогодні високої популярності набуває професія майстра нігтьового сервісу. Давно вже замислюєтеся про те, щоб пройти навчання та спробувати себе у цьому цікавому ремеслі? Наш навчальний центр "Твій Успіх" допоможе здійснити вашу мрію! Ми проводимо набір у групи:

  • Курс обрізного манікюру та педикюру;
  • Курси апаратного манікюру та педикюру;
  • Курс нарощування нігтів. Базове моделювання нігтів гелем;
  • Загальний курс манікюру та педикюру: апаратний та обрізний;
  • Курс дизайну нігтів «Вензеля».

Уточнити всю інформацію, що вас цікавить, і записатися на курси можна, скориставшись контактними номерами телефонів, які вказані в розділі «Контакти» на нашому сайті.

Збільшення нігтів знову на піку популярності. Це процедура, що дозволяє всього за кілька годин придбати красиві нігтики будь-якої форми і довжини. Про нарощування нігтів ходить стільки міфів, що часом замислюєшся про доцільність та безпеку цієї процедури.

Нарощування нігтів: розвіюємо міфи.

Найбільш поширеним міфам про нарощування нігтів можна віднести такі висловлювання:

Міф 1 – Нарощування нігтів шкідливе

Стільки матеріалів написано про те, що після нарощування нігтьова пластина перебуває у жахливому стані і буде потрібний тривалий період для її відновлення. Частка істини у цьому міфі є. Проте поганий стан нігтів – це наслідки процедури нарощування, а результат грибкового поразки нігтьової пластини. При нарощуванні, навпаки, нігтьова пластина захищена від агресивної дії ззовні. Як відзначають фахівці нігтьового сервісу, нарощування рекомендовано для представниць прекрасної статі, робота яких має на увазі велике навантаження на нігті.

Міф 2 – Нарощування має багато протипоказань

Є певна група людей, яким заборонено робити нарощування нігтів. Сюди відносять жінок, які страждають на цукровий діабет, гострий артрит, різні шкірні захворювання та грибкові інфекції. У групі ризику жінки, які приймають світлочутливі лікарські препарати та проходять курс хіміо- або рентгенотерапії. Нарощування нігтів протипоказане при вагітності та індивідуальній непереносимості будь-якого препарату, що використовується в процесі роботи. Більше жодних обмежень щодо проведення процедури не виявлено.

Міф 3 – Штучні нігті часто ламаються

Навпаки, нарощені нігті відрізняються міцністю та пружністю. Якщо ваші нігтики почали ламатися або шаруватися, причиною цього може бути неякісно зроблена майстром робота. Також підвищена ламкість нігтів може бути реакцією на гормональний збір в організмі.

Міф 4 – Нарощені нігті вимагають особливої ​​уваги

На відміну від обрізного або апаратного манікюру, який потрібно робити щотижня, штучні нігті потребують корекції не більше одного разу на 2-4 тижні. На таких нігтиках лак тримається більш тривалий період часу, відповідно, при мінімальному догляді та увазі ви будете з гарним манікюром досить довго.

Дзвінок одним кліком :)
Курси ПДР онлайн