Твой Успех учебный центр Херсон

Курси масажу у Новій Каховці. Усі види масажу

Усі курси масажу у Новій Каховці від навчального центру Твій Успіх.

Курси масажу у Новій Каховці

Як відомо, масаж благотворно впливає на організм людини, зокрема покращується кровообіг і робота м'язової маси, знімається напруга і втома, нормалізується гормональний фон. Масажистами не народжуються! Ними стають в результаті навчання, вдосконалення своїх навичок та умінь, покращення майстерності за допомогою практичних занять, вивчення нових технік, прийомів та методик. Навчальний центр «Твій Успіх» завжди відкритий для тих, хто прагне самоосвіти, розвитку та професійного зростання. У нашому центрі можна пройти один або кілька курсів масажу. Уточнити вартість, умови навчання та розклад занять, ви можете безпосередньо у нашому навчальному центрі. Ми пропонуємо:

Загальний курс масажу

Цей курс розрахований на тих, хто тільки-но починає своє знайомство з професією масажиста. Бажаєте стати професійним масажистом? Чи плануєте пройти курси саморозвитку? Двері нашого центру завжди відчинені для вас. Ми розповімо про показання та протипоказання до масажу, про послідовність виконання масажу, про гігієнічні норми масажу і т.д. На практичних заняттях ми пройдемо основні техніки та методики масажу окремих зон.

Курси лікувального та класичного масажу

Класичний масаж – це унікальна процедура, завдяки якій організм людини успішно протистоїть різним захворюванням. Лікувальний масаж, у свою чергу, рекомендований усім тим, хто веде сидячий спосіб життя, має слабкий імунітет чи певні захворювання. Ми познайомимо вас із основними прийомами класичного масажу, зокрема розтирання, погладжування, вичавлювання, розминання та інші. Ми навчимо вас правильності виконання масажу при сколіозі та хворобах опорно-рухового апарату, при порушеннях роботи ШКТ та серцево-судинної системи, а також при проблемах з органами дихання.

Курси антицелюлітного масажу

Антицелюлітний масаж – один із найбільш затребуваних та популярних напрямків на сьогоднішній день. Що таке антицелюлітний масаж? Це низка процедур, спрямованих на боротьбу з целюлітом та жировими відкладеннями в області талії, живота, сідниць та стегон.

Курси дитячого масажу

Наш курс розрахований не тільки на тих, хто хоче стати професійним масажистом, а й на майбутніх чи молодих мам, які хочуть опанувати тонкощі масажу для свого чада. Наша програма включає теоретичні та практичні заняття, спрямовані на усунення наступних проблем у дітей: кривошия, дисплазія тазостегнового суглоба, патологія бронхолегеневого виду, вальгусна постановка стопи та інші.

Курс косметичного масажу

Ми поділимося з вами всіма тонкощами та хитрощами гігієнічного, профілактичного, пластичного та лікувального масажу. Теорія неможлива без практики – гасло нашого викладацького складу!

Дзвінок одним кліком :)
Курси ПДР онлайн