Твой Успех учебный центр Херсон

Курси ресторанного бізнесу у Новій Каховці

Усі курси ресторанного бізнесу у Новій Каховці від навчального центру Твій Успіх:

Курси ресторанного бізнесу у Новій Каховці

Незважаючи на глобальну кризу та нестабільність в економічному плані, сучасний ресторанний бізнес стрімко зростає та розвивається. Як стверджують фахівці, які займають аналізом розвитку ресторанного бізнесу, цей напрямок обіцяє непогані комерційні перспективи та вигоди, якщо підходити до питання ведення бізнесу грамотно та ретельно обдумано.

Сьогодні ресторанний бізнес в Україні вважається однією з наймолодших, проте сфер діяльності, що стрімко розвиваються. Нова ера ресторанної промисловості почалася років 20-30 тому, коли держава втратила монополію на громадське харчування. Спочатку повільно, потім впевненіше ресторанний бізнес почав зростати та розвиватися. Нині спостерігається збільшення пунктів комунального харчування, розрахованих різні соціальні верстви населення. Ми можемо спостерігати, як практично щодня виникають студентські кафе, пункти швидкого харчування, тематичні кафетерії, обладнані на сучасний лад столові, ресторани та готельно-ресторанні комплекси.

Нові робочі місця – це потреба у нових та перспективних кадрах. Давайте подивимося на сучасний ринок праці та звернемо увагу на популярні нині напрямки. Як виявилось, у десятці лідерів знаходиться сфера громадського харчування. З цієї причини, на думку фахівців-аналітиків, високим попитом користуються кваліфіковані фахівці ресторанного бізнесу, зокрема ресторатори, адміністратори ресторанів, офіціанти, сомельє, бармени, бариста та багато інших.

Хочете спробувати себе в одній із цих професій? Наш навчальний центр «Твій Успіх» у м. Нова Каховка готовий допомогти Вам у найкоротші терміни опанувати нову спеціальність та стати успішним професіоналом у сфері ресторанного бізнесу.

Ми пропонуємо Вашій увазі навчання на наступних курсах:

  • Курс баріста;
  • Курс офіціанта;
  • Курс адміністратора ресторану;
  • Курси барменів

Переваги навчання у навчальному центрі «Твій Успіх»:

Ми пропонуємо навчання на індивідуальній основі або в міні-групах, склад яких не перевищує 2-3 особи. Даний підхід дозволяє більше часу приділяти роботі з кожним слухачем курсу.

Ми працюємо за авторськими програмами наших викладачів, які мають багаторічний досвід роботи в даній сфері діяльності. У разі потреби до програми можуть вноситись зміни відповідно до початкового рівня знань учнів.

Ми пропонуємо пробне заняття, конкурентоспроможні ціни та додаткові знижки.

Дзвінок одним кліком :)
Курси ПДР онлайн