Твой Успех учебный центр Херсон

Репетитор англійської для моряків та іспанської мови Світлана Володимирівна

Репетитор іспанської та англійської мов

Філолог, викладач, перекладач

Світлана Володимирівна, перш за все, талановитий педагог навчального центру. Викладає курси іспанської мови, англійську З нуля, Intermediate English, Англійську для дітей, а також експрес курс англійської мови. До того ж готує учнів до складання міжнародних іспитів з англійської мови. Репетитор англійської для моряків.

Має досвід викладання з 2012 року. Використовує тільки авторські методики навчання. Магістр педагог-перекладач англо-німецької та іспанської філології. До того ж, єдиний викладач у місті, яка здобула вищу освіту в Іспанії і прирівнюється до носія іспанської мови. У 2005 році отримала диплом освітнього центру Маре дель Діві Пастор, м.Капелядес (Барселона) в Іспанії.

Проводить підготовку моряків всіх спеціальностей до співбесід і здачі тесту Marlins. При виборі програми навчання Світлана Володимирівна, перш за все, враховує специфіку роботи і спеціальність. Для рядового складу (матроси, обслуговуючий персонал і кухарі) був розроблений окремий спеціалізований курс.

Отже, Нагороди:

  • Сертифікат про участь у IV Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції “Іноземні мови в сучасному комунікаційному просторі”
  • Сертифікат про участь у конкурсі перекладу “художнє слово у світовій літературі”

Публікація:

  • Стаття “особливості дитячої літератури, релевантні для перекладу”, м. Херсон, 2013 р.
  • Стаття “стилістичні особливості англомовних літературних казок”, М. Херсон, 2014 р.

Отже, записуйтеся на пробне заняття до викладача Світлани Володимирівни і переконайтеся в її професіоналізмі вже сьогодні!

Викладає курси:

Дзвінок одним кліком :)
Курси ПДР онлайн